Новини

на попередню сторiнку

Олександрійському блогеру, члену Національної спілки журналістів України волонтери збиратимуть кошти під час поєдинку з «Карпатами»

Олександрійському блогеру, члену Національної спілки журналістів України волонтери збиратимуть кошти під час поєдинку з «Карпатами»

Збір коштів заплановано під час матчу «Олександрія» – «Карпати», що відбудеться 21 жовтня. Інформацію про це підтвердили «Олександрійським новинам» у прес-службі клубу.

Волонтери матимуть спеціальну символіку, яка вирізнятиме їх і підкреслюватиме, що вони збирають кошти саме для олександрійського журналіста.

Нагадаємо, що Руслан Гаврилов є членом Національної спілки журналістів України. Він - лауреат обласної журналістської премії.

Народився в Олександрії, здобув освіту у педагогічному коледжі, а потім Кіровоградському педагогічному університеті імені Володимира Винниченка. Має ступінь магістра початкового навчання.

Працював у навчальних закладах, але потім знайшов себе саме у журналістиці.

Почав дописувати у видання «Шахтарська правда» та «Олександрійські відомості».

З газетярської роботи він перейшов працювати на місцеве телебачення. Тривалий час створював цікаві телепрограми на місцевому телевізійному каналі «КТМ». Саме за цикли програм «Доля», в яких Руслан Гаврилов розповідав про життя простих людей, він і здобув журналістську премію.

Зараз Руслан Гаврилов веде власний блог «Моя Александрия», який є одним із популярних електронних видань міста та області та публікує ексклюзивні матеріали з різної тематики.

Нагадаємо, «Олександрійські новини» раніше повідомляли, що олександрійський журналіст Руслан Гаврилов бореться з тяжкою недугою.


0    4823     18.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!