Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії відкриється новий магазин відомого олександрійського рітейлу біля центральної площі міста

В Олександрії відкриється новий магазин відомого олександрійського рітейлу біля центральної площі міста

Біля центральної площі Олександрії, навпроти приміщення швейної фабрики, відкриється новий великий магазин мережі «Маркетопт». Відкриття заплановано на 20 жовтня. Адміністрація магазину підтвердила наміри відкрити магазин вчасно, повідомляють «Олександрійські новини».

Як повідомили нам очільники олександрійського роздрібного магазину, у ньому заплановано продаж власної випічки і класичного для магазину цієї мережі асортименту продуктової та промислової продукції. Акційних пропозицій саме до відкриття не заплановано. Все буде відбуватись у робочому режимі. «Ми люди скромні, працюємо для покупців», - прокоментували «Олександрійським новинам».

Нагадаємо, раніше у цьому приміщенні знаходився інформаційно-обчислювальний центр ДХК «Олександріявугілля». Після того як підприємство перестало працювати, будівля стояла напівпорожня, а потім взагалі перетворилась на пустку.

Нещодавно стало відомо, що приміщення придбала одна з найбільших мереж роздрібної торгівлі в Олександрії та інших містах Кіровоградщини. Незабаром розпочався ремонт згаданого магазину новими власниками.


0    5145     18.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!