Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії є лікарні, які інформують про безкоштовні ліки (перелік, посилання)

В Олександрії є лікарні, які інформують про безкоштовні ліки (перелік, посилання)

11 лікарень із п'яти міст Кіровоградщини приєднані до сайту eliky.in.ua де лікарні Кіровоградської області публікуватимуть інформацію про наявні безоплатні ліки. Триває підключення інших лікарень області. Про це повідомляють «Олександрійські новини». Нижче ми подаємо перелік приєднаних станом на 16 жовтня лікарень та посилання на сторінки із списком ліків:

Олександрійська психіатрична лікарня (вул. Дружби Народів, 10)

Олександрійська центральна районна лікарня (вул. Анатолія Кохана, 12)

Олександрійський протитуберкульозний диспансер (вул. Миру, 61)

Олександрійський шкірно-венерологічний диспансер (площа Покровська, 27)

Як повідомляє БФ «Пацієнти України», відповідний наказ, який зобов'язує лікарні приєднатись до ресурсу, видав Кіровоградський обласний департамент охорони здоров'я. Медичні заклади публікуватимуть інформацію про наявні ліки, закуплені за державний, обласний і місцевий бюджет, а також з благодійних пожертв. Усі ці препарати пацієнт, який має відповідний припис лікаря, може отримати безкоштовно.

Проект Є ліки – це загальнонаціональний ресурс, на якому розміщують інформацію про наявні ліки більше 1000 лікарень з 19 областей України та м. Києва. Проект створений командою Благодійного фонду «Пацієнти України», щоб кожен пацієнт мав змогу перевірити, які лікарські засоби є в його лікарні, та міг отримати їх безоплатно.

0    850     16.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!