Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії фіскалами проведено заходи які запобігають корупції

В Олександрії фіскалами проведено заходи які запобігають корупції

Протягом травня-вересня 2018 року головним державним інспектором з питань запобігання та виявлення корупції проведено 42 навчання щодо недопущення корупційних дій та порушень законодавства України у сфері службової діяльності, як з керівниками та фахівцями структурних підрозділів ГУ ДФС у Кіровоградській області, так і в Олександрійській ОДПІ, Кропивницькій ОДПІ, Новоукраїнській ОДПІ, як повідомляють “Олександрійські новини” з посиланням на сайт ГУ ДФС у Кіровоградській області.

Профілактична робота з питань запобігання, виявлення та способів врегулювання конфлікту інтересів є одним з пріоритетних напрямків роботи ГУ ДФС в області. Так, протягом травня – вересня цього року від працівників ДФС у Кіровоградській області надійшло 3 повідомлення про наявність потенційного конфлікту інтересів, проте керівництвом вчасно вжито заходи щодо його врегулювання.

Так, з працівниками обласного відомства постійно проводиться індивідуальна (усно чи/або в телефонному режимі) консультативна допомога щодо дотримання вимог антикорупційного законодавства. Основні теми звернень стосувались фінансового контролю, сумісництва, конфлікту інтересів, роботи близьких осіб. Крім того, за вказаний період проведено індивідуальну роз'яснювальну роботу з 90 новопризначеними працівниками.

У вересні 2018 року зі співробітниками податкової міліції проведено тематичне навчання на антикорупційну тематику, за результатами якого відбулося тестування.

Особам, які припиняють виконання функцій держави надавалась практична допомога в заповненні е-декларацій.

Нагадаємо що ми розповідали про те що кількість юридичних осіб, що перебувають на обліку в органах фіскальної служби Кіровоградщини, збільшилася на 1127 одиниць.


0    360     16.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!