Новини

на попередню сторiнку

У селі Косівка Олександрійського району вшанували меморіальною дошкою пам'ять земляка-АТОвця

У селі Косівка Олександрійського району вшанували меморіальною дошкою пам'ять земляка-АТОвця

11 жовтня на приміщенні Косівської загальноосвітньої школи відкрили меморіальну дошку на честь кулеметника 17-го окремого мотопіхотного батальйону, учасника АТО Віталія Костюка, повідомляють «Олександрійські новини» з посиланням на офіційний веб-сайт Олександрійської районної державної адміністрації.

 Право відкрити пам’ятний знак воїну, який виконував обов’язок перед Батьківщиною в зоні АТО, надали учням сільської школи.

На заході були присутні родичі загиблого – мама Надія Костюк, дружина Людмила та донька Тетяна. Участь у відкритті меморіальної дошки взяли голова Олександрійської районної ради Ольга Коріненко, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Лисенко, Косівський сільський голова Олександр Горбань, родичі та друзі загиблого, військовослужбовці й учні місцевої школи, в якій навчався Віталій, та громада села.

Віталій Костюк народився 4 серпня 1976 року в селі Косівка на Олександрійщині. З 1983 по 1991 роки навчався у місцевій школі. Восени 2014-го був призваний до лав Збройних Сил України. Служив кулеметником у 17 окремому мотопіхотному батальйоні. Великою ціною кіровоградським кіборгам вдавалося утримувати Донецький аеропорт. Але Віталію, найстрашнішою - 16 січня 2015 року на 38 році життя він загинув.

Фото з сайту Олександрійської РДА
0    725     12.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!