Новини

на попередню сторiнку

В Пантаївці, біля Олександрії, відкрили пам’ятник героям АТО, у вигляді козацького хреста

В Пантаївці, біля Олександрії, відкрили пам’ятник героям АТО, у вигляді козацького хреста

Пам’ятник в честь бійців, що воювали в АТО і продовжують боронити Україну сьогодні, встановили у селищі Пантаївка, що знаходиться за 17 кілометрів від міста Олександрії. З селища Пантаївка в АТО воювали 19 захисників України, з яких один – Олександр Басак, загинув смертю хоробрих, повідомляє журналіст «Олександрійських новин», який побував на місці події.

25-річний житель Пантаївки Олександр Басак був призваний за мобілізацією та проходив службу в Державній прикордонній службі у званні старшого солдата. Загинув боєць АТО 31 липня у районі села Василівка Амфросіївського району Донецької області під час обстрілів.

8 серпня 2014 року Олександр Басак був нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня. 

Пам’ятний козацький хрест встановили у рамках загальноукраїнської акції вшанування пам’яті загиблих та на пошанування ветеранів АТО.

Колона в якій зібрались ветерани АТО, представники влади, комісаріату, учні місцевої школи, попрямували до місця відкриття пам’ятника. Всього у заході взяло участь біля 200 жителів селища та гостей.


Освячення нового місця пошанування героїзму українських бійців провів архієпископ Харківський і Черкаський Афанасій Української автокефальної церкви.

На відкритті зазначалось, що новий пам’ятник символічно розташований поруч із місцям пошанування подвигу бійців Червоної Армії, що боронили край від нацистських загарбників і звільняли Україну від окупантів.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що збудований на кошти волонтерів пам’ятник ,буде відкрито у Пантаївці.


Більше фото в альбомі

0    3928     12.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!