Новини

на попередню сторiнку

Поліція Кіровоградщини обшукала 500 гектарів, щоб виявити сліди зниклої дівчини

Поліція Кіровоградщини обшукала 500 гектарів, щоб виявити сліди зниклої дівчини

Протягом дня правоохоронці обійшли територію площею близько 500 гектарів, щоб знайти сліди таємничо зниклої Діани Хрієнко.

Перевіряли населені пункти, лісосмуги та ділянки між ними, повідомляють «Олександрійські новини» з посиланням на сектор комунікації поліції Кіровоградської області.

У рамках розслідування додатково відпрацьовано територію трьох населених пунктів Знам’янського району. До заходів було залучено працівників місцевого відділу поліції, спецпідрозділу обласного главку відомства, поліції охорони, а також кінологів зі службовими собаками, рятувальників та військовослужбовців Нацгвардії.

У рамках пошуків для перевірки колодязів поблизу домоволодінь було застосовано спеціальну відеокамеру, призначену для проведення зйомки під водою.

Робота щодо встановлення місцезнаходження зниклої неповнолітньої триває.

Нагадаємо, що 24 серпня у селі Суботці Знам’янського району Кіровоградської області не повернулася додому 17-річна Діана Хріненко. До розшуку особи задіяно працівників поліції, рятувальників, військовослужбовців Нацгвардії та представників громадськості. Робота щодо встановлення місцезнаходження неповнолітньої триває.
0    1210     12.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!