Новини

на попередню сторiнку

Державний «ПриватБанк» пропонує власність в Олександрії через аукціонний майданчик онлайн

Державний «ПриватБанк» пропонує власність в Олександрії через аукціонний майданчик онлайн

Олександрійська нерухомість, яку має реалізувати державний банк, продається через електронні майданчики продажів СЕТАМ і PB.LOT.UA. Про це повідомляє прес-служба державного банку «ПриватБанк» у Кіровоградській області.

У сервісі PB.LOT.UA. журналісти «Олександрійських новин» знайшли оголошення про торги щодо оренди будинку та місць для розміщення банкомату і надання послуг у приміщеннях «Укрпошти».

У повідомленні мова йде про те, що банк має наміри не тільки пропонувати на відкритих торгах комерційну нерухомість, але й реалізує житло для приватних осіб.

«З початку 2018 року банк розпочав активний продаж власних об’єктів нерухомості – квартир, паркінгів у житлових комплексах і офісів у новобудовах, а також будинків і земельних ділянок. Продаж нерухомості банку проходить винятково на відкритих і прозорих торгах, що забезпечує справедливу ціну й повну безпеку угод.

Сьогодні на відкритих торгах ПриватБанк пропонує об’єкти нерухомості в новобудовах Києва, Дніпра, Миколаєва, Южноукраїнська та Чернівців. Крім того, на продаж виставлено офісні та виробничі приміщення, готелі, бази відпочинку й земельні ділянки.

До кінця року банк планує виставити на продаж понад 900 об’єктів нерухомості. 

У повному переліку об’єктів нерухомості, що виставлені ПриватБанком на торги, є нерухомість у Олександрії: приміщення магазину «Україночка» на Перемозькому мікрорайоні, частина складського приміщення по проспекту Соборний і приватний будинок по вулиці Володимира Скринника.


0    1135     10.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!