Новини

на попередню сторiнку

Подарунок знайомої ледве коштував життя жительці Пантаївки, що біля Олександрії

Подарунок знайомої ледве коштував життя жительці Пантаївки, що біля Олександрії

За декілька днів лікарі отримали повідомлення про три випадки отруєння грибами, один з яких – у Пантаївці. Є випадок із середнім рівнем тяжкості.

60-річна жителька селища Пантаївка приготувала гриби та поласувала ними разом із чоловіком. Гриби подарувала їй знайома. «На другий день з’явились перші симптомів недуги (слабкість та нудота), була викликана карета швидкої допомоги та встановлений діагноз щодо підозри отруєння дикорослими грибами», - повідомляють «Олександрійські новини» з посиланням на інформацію лікаря відділу організації дослідження фізичних та хімічних факторів та епідеміологічного нагляду ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України» К.О.Деревінської.

«Іншою жертвою «тихого полювання» став 36-річний житель села Високі Байраки Кіровоградського району. Потерпілий після вживання дикорослих грибів: маслят, шампіньйонів та синьоніжок, був госпіталізований каретою швидкої допомоги в центральну районну лікарню Кіровоградського району. Наразі отримує лікування у терапевтичному відділенні цієї лікарні», - повідомляється ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України».

10 жовтня, 53 – річній жительці села Суботці Знамянського району пощастило менше. Вона в тяжкому стані госпіталізована до реанімаційного відділення.

Фахівці Кіровоградського обласного лабораторного центру закликають громадян бути уважними до свого здоров’я, не вживати гриби в якості яких немає певності. «Не ризикуйте своїм здоров’ям!», - говорять лікарі і наголошують на тому, що звернення до лікарні в разі виявлення симптомів отруєння має бути терміновим.

0    1178     10.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!