Новини

на попередню сторiнку

503 будинки в Олександрії готові до подачі тепла

503 будинки в Олександрії готові до подачі тепла

Усі котельні КП «Теплокомуненерго» підготовлені до подачі тепла. Міські теплопостачальні мережі заповнені водою. 100% будинків, тобто 503 багатоповерхівки мають паспорти готовності до опалювального сезону. Наразі здійснюється заповнення внутрішньобудинкових систем опалення. Про це повідомляють «Олександрійські новини» з посиланням на офіційний сайт міськради.

«У разі виникнення витоків жителі можуть звертатися у аварійну службу за номерами телефонів: 7-07-01; (050) 59-36-082; (096) 93-76-607», - повідомляє офіційне джерело.

Інформація про готовність житлового фонду, що обслуговується комунальниками надана була на нараді з підготовки господарського комплексу міста до зимового періоду.

Заклади бюджетної сфери готові до прийому тепла. Здійснено ревізію твердопаливних котелень та заготовлено необхідний запас дров, який буде поповнюватися.

Серед тих, хто ще продовжує підготовку до зими - КП «Благоустрій», де заготівля сумішей для боротьби з ожеледицею продовжується, як і підготовка снігоочисної техніки.

Фото "Рixabay"
0    639     10.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!