Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії до призовників звернулись новим привітанням українських військовиків

В Олександрії до призовників звернулись новим привітанням українських військовиків

Призовники осіннього призову, які пішли на службу у лавах Збройних Сил України з Олександрійського об’єднаного військкомату мають бажання навчитись чогось нового і здобути корисні знання. Про це повідомляє журналіст «Олександрійських новин», який побував сьогодні, 9 жовтня, на відправленні призовників до місця їх служби.

Проводжали на службу призовників військовий комісар Олександр Балабуха, представники влади та рідні хлопців.

Комісар побажав призовникам гідно служити в українському війську і згадав, що це перша партія призовників, що йде служити у ЗСУ напередодні Дня захисника України, козацького свята українців. Очільник комісаріату нагадав, що військовики строкової служби служитимуть не на лінії АТО, а у внутрішніх підрозділах. Ті, хто прийшов на службу з основного місця роботи, збережуть за собою заробітну плату.

Комісар вперше привітав призовників затвердженим парламентом офіційним вітанням військовиків України «Слава Україні!», на що вони відповіли «Героям слава!»

Цивільні спеціальності у призовників різні: режисер культосвітніх закладів, медбрат та робітничі спеціальності профліцею.

Більшість опитаних юнаків йдуть на службу із гарним настроєм і сподіваються на те, що готові до виконання завдань, які будуть поставлені перед ними, командирами.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що на Кіровоградщині стартував осінній призов юнаків на строкову військову службу.


0    1831     09.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!