Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії ветерани АТО запрошують городян долучитись до створення алеї на пустирі (оновлено)

В Олександрії ветерани АТО запрошують городян долучитись до створення алеї на пустирі (оновлено)

Олександрійці-ветерани антитерористичної операції та матері загиблих, власними силами започатковують створення Алеї героїв АТО на нинішньому пустирі, що у Південному мікрорайоні міста. Ветерани АТО підготували саджанці. Вони сподіваються, що їх ідею підтримають жителі навколишніх будинків. Про це повідомив «Олександрійським новинам» заступник громадської організації «Учасники АТО Олександрійщини» Олександр Лещенко

«Збираємось напередодні Дня козацтва, Дня захисника України 13 жовтня о 13.00 біля кута школи № 17 та дитячого садочку. Таку ідею запропонували мами загиблих побратимів. Зараз на цьому місці, між будинками, біля 134 будинку по Соборному проспекту – пустка. Ми хочемо посадити деревця, доглядати за ними як пам'ять про загиблих, як пам'ять про тих, хто віддав життя за Україну», - уточнив О. Лещенко.

Долучитись до створення алеї, ветерани АТО запрошують всіх небайдужих городян.

Ветерани АТО планують відзначити День козацтва та День захисника України також урочистою ходою, яку запланували провести спільно із представниками міської влади, всіма городянами, що долучяться до вшанування, від центральної площі міста. Збір на 10 ранку 13 жовтня. З Соборної площі, колона рушатиме до пам’ятного знаку захисникам України, що розміщений на площі Героїв Чорнобиля біля приміщення міської ради. Частина колони попрямує далі – в район проведення козацького фестивалю, тобто біля стадіону «Ніка».

Нагадаємо, на День козацтва Новопразька ОТГ відзначить ювілей селища, заснованого козаками.

0    2095     09.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!