Новини

на попередню сторiнку

Олександрійський та Кропивницький відділ відібрали нових поліцейських

Олександрійський та Кропивницький відділ відібрали нових поліцейських

6 переможців конкурсного відбору незабаром одягнуть форму дільничних офіцерів поліції. Троє з них служитимуть у підрозділі дільничних офіцерів Кропивницького відділу та по одному – Знам’янського та Олександрійського відділу і Устинівського відділення поліції. Про це повідомляють «Олександрійські новини» з посиланням на управління кадрового забезпечення поліції Кіровоградської області.

На участь у конкурсному відборі на 20 вакантних посад дільничних офіцерів анкети подали 66 громадян, втім лише 46 кандидатів відповідали вимогам конкурсу.

На 31 посаду поліцейських секторів реагування патрульної поліції претендувало 44 громадяни, 29 з яких стали кандидатами та взяли участь у конкурсі. 

У результаті стосовно 5 осіб було прийнято рішення про призначення на відповідні посади в Олександрійський відділ та Добровеличківське, Бобринецьке, Благовіщенське і Петрівське відділення поліції.

На конкурсний набір на 5 посад слідчих подав анкету 21 громадянин, із яких 12 стали кандидатами. За результатами конкурсу стосовно 2 осіб було прийнято рішення про призначення на посади в Олександрійський відділ та Петрівське відділення поліції.

38 анкет було подано громадянами на участь у конкурсі на 14 посад помічників чергових секторів реагування патрульної поліції. 24 кандидати розпочали проходження відбору і лише 4 подолали всі етапи успішно. Найближчим часом вони поповнять Світловодський відділ, Олександрівське та Онуфріївське відділення та Олександрійське районне відділення поліції.

Також під час засідання поліцейської комісії було розглянуто питання щодо затвердження 31 кандидата, які братимуть участь у конкурсному відборі на 10 посад дільничних офіцерів, що нині проводиться поліцією області.0    613     09.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!