Новини

на попередню сторiнку

У Кропивницькому презентували видання «Інгульський степ», яке розповідає про давню історію Олександрії

У Кропивницькому презентували видання «Інгульський степ», яке розповідає про давню історію Олександрії

У збірнику «Інгульський степ», презентація якого відбулась 6 жовтня у відділі краєзнавства Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського є чимало сторінок, присвячених історії нинішнього міста Олександрії та більшості населених пунктів сучасного Олександрійського району. У презентації видання брав участь кореспондент «Олександрійських новин».

Як повідомляє журналіст «ОН», у збірнику, випуск якого вже є третім, вміщено публікацію відомої дослідниці історії краю, історика і краєзнавця Надії Жахалової, про заселення краю за підсумками 6 ревізії у 1811-1812 роках.

Майже всі публікації видання базуються на архівних джерелах і спираються на ґрунтовний аналіз наявної сьогодні у дослідників, інформації. Серед авторів збірника відомі історики і краєзнавці Анатолій Пивовар, Владислав Сердюк, Андрій Бутко, Віктор Дідик, Костянтин Шляховий, Віктор Маруценко, Олександр Чорний та інші.

Ініціатором видання та меценатом збірника є Владислав Сердюк, який поєднує успішну комерційну діяльність із активною зацікавленістю у краєзнавчих пошуках.

Під час презентації автори публікацій розповів детальніше про свої пошуки та акцентували увагу на тому, що нині видання перетворюється у постійне і розширюватиме коло дописувачів.

Фото Віктора Голобородька
0    1981     08.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!