Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії та Кропивницькому розпочне мовлення новий телеканал

В Олександрії та Кропивницькому розпочне мовлення новий телеканал

В Олександрії та Кропивницькому розпочне мовлення новий ефірний телевізійний канал. Вирішення всіх організаційних та технічних питань має відбутись за 40- 45 днів після рішення національного регулятора у сфері телебачення - Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України. Про це повідомив директор ТОВ «Центральноукраїнське бюро новин» Вадим Мурований.

«27 вересня на засіданні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення було проголосовано рішення про виділення нам частоти. Члени Нацради запитували і про конкретні терміни виходу в ефір. Я сказав, що все буде залежати від того, наскільки оперативно отримаємо обладнання, яке плануємо замовляти за кордоном. У разі нормального розвитку подій, тобто вирішення всіх організаційних і фінансових питань, нам буде потрібно днів 40 – 45. Вони навіть уточнили: «До Нового року точно вийдете в ефір?» Я відповів ствердно: «Напевно, так».», -цитує В. Мурованого видання «Україна-Центр».

«У Кропивницькому й Олександрії є аудиторія, і є люди, з якими ми будемо працювати... В першу чергу хочеться поконкурувати на місцевому ринку, завдання таке. Всі соціологічні опитування свідчать, що за ступенем отримання інформації, як не крути, на першому місці – телевізор, на другому – Інтернет… Ми будемо серйозно конкурувати з місцевими каналами в плані створення обласних новин», - повідомив очільник нової телерадіокомпанії.

Фото з сайту cbn.com.ua

0    2651     08.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!