Новини

на попередню сторiнку

Освітяни району та ОТГ Олександрійщини, відзначили свято нагородами та подарунковою лотереєю

Освітяни району та ОТГ Олександрійщини, відзначили свято нагородами та подарунковою лотереєю

Олександрійських освітян вітали із Днем працівників освіти очільники району та керівництво рад об’єднаних територіальних громад. Захід відбувся у Олександрійському районному будинку культури сьогодні, 4 жовтня. Як повідомляють журналісти «Олександрійських новин», з вітальним словом до педагогічних колективів та представників шкіл і закладів нової форми, звернувся перший заступник голови Олександрійської районної державної адміністрації Юрій Коваль, голова Олександрійської районної ради Ольга Коріненко, Приютівський селищний голова Андрій Коломійцев та заступник Новопразького селищного голови Олена Полтавець.

Освітянам району, що мали видатні здобутки цього року на професійній ниві, вручено районну відзнаку «Золотий лелека». Серед номінацій відзнаки – «Наставник-Лідер-Новатор», «Пошук-Творчість-Результат» та інші. Номінація вже восьмий раз вручається педагогам району.

Пошанували на зібранні педагогів-ветеранів. Серед тих, кого відзначили – педагогічну родину Ковтун, що пропрацювала 40 років у освітній галузі району.

Нагороди отримали також педагоги, чиї діти здобули перемоги або призові місця у різноманітних конкурсах, олімпіадах, змаганнях. Вручали відзнаки різних рівнів: міністерські, обласні, районні.

Цікавинкою заходу стала організація лотереї для учасників свята. Кожен запрошений отримував власний квиток і серед них розігрувались подарунки до свята: від закладок до книжок до пляшки ігристого напою.


Фото "Олександрійських новин"

0    1061     04.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!