Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині стартував осінній призов юнаків на строкову військову службу

На Кіровоградщині стартував осінній призов юнаків на строкову військову службу

Протягом жовтня-грудня 2018 року відповідно до Указу Президента України №274 в Україні будуть проводитись заходи осіннього призову громадян на строкову військову службу, повідомляє Кіровоградська обласна державна адміністрація.

З Кіровоградської області планується призвати 710 осіб. З них 260 у Збройні Сили, 370 у Національну гвардію, 60 у Державну спеціальну службу транспорту та 20 у Державну прикордонну службу.

На строкову службу будуть призиватися чоловіки , які є придатними за станом здоров'я та яким виповнилося 20 років, а також старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від військової служби.

У разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані в десятиденний строк з’явитися до військових комісаріатів за місцем реєстрації або проживання.

Відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.08.2014 «Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності», уведеного в дію Указом Президента України від 29.09.2015 №744 - військовослужбовці строкової служби до виконання бойових завдань в антитерористичній операції (ООС) в Донецькій та Луганській областях не залучаються.

Нагадаємо,  що незабаром в Олександрії відбудуться збори учасників АТО.

Фото"Pixabay"

0    628     04.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!