Новини

на попередню сторiнку

Олександрійська делегація презентувала на Агроекспо-2018 одразу три локації

Олександрійська делегація презентувала на Агроекспо-2018 одразу три локації

Олександрійська делегація на «Покровському ярмарку-2018» та міжнародній виставці «Агроекспо-2018», що відбувається у місті Кропивницькому представлена одразу трьома локаціями - виставковими пропозиціями Олександрійського району, Приютівської ОТГ та Новопразької об’єднаної територіальної громади.

Олександрійський район зосередив увагу на промисловості, агарному секторі, культурних та туристичних ресурсах краю.

Кожна із громад презентувала себе по-різному. Новопразці презентували символічне єднання у вигляді майстерно виготовленого зусиллями краян дідуха – давньоукраїнського символу достатку та урожаю. Новопразька ОТГ також показала розвиток народного мистецтва і роботи майстрів у різних напрямках.

Приютівська громада змайструвала наочну карту громади і запропонувала слоган – «Об’єднана справами». На імпровізованій карті позначили кожен населений пункт із його особливостями. Приютівська громада презентувала також крафтове варення та інші цікавинки території.

На презентацію завітав голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко разом із поважними гостями виставки, серед яких Надзвичайний та Повноважний посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу.

Після оглядин виставкового куточку Олександрійщини та громад району, перший заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко вручив диплом за активну участь району у виставкових заходах, першому заступнику Олександрійської РДА Юрію Ковалю.


  1. Фото сайту "Олександрійські новини"

0    2200     28.09.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!