Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії на ринку "Айсберг" викрито точки торгівлі самогоном

В Олександрії на ринку

26 та 27 вересня муніципальна поліція викрила самогонщиць, які продавали домашню горілку на ринку "Айсберг", йдеться на сайті міської ради.

Перевірки проводилася через скарги олександрійців щодо продажу самогону на території ринку та постійного скупчення людей без постійного місця проживання у нетверезому стані.

Поліцейські виявили дві точки торгівлі домашнім алкоголем. На торговців самогоном склали адміністративні протоколи за порушення правил торгівлі на ринках (продаж алкогольних напоїв), які будуть направлені на адмінкомісію для призначення штрафу.

Також взято на облік 5 осіб без визначеного місця проживання, які постійно перебували біля території «Айсбергу», для вирішення питання щодо надання їм тимчасового притулку у зимовий період.

Національна поліція теж була повідомлена про відповідну ситуацію та склала адміністративний протокол за виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення.

За повідомленнями жителів на ринку продовжується торгівля самогоном, адже відповідно до законодавства, такі порушення караються лише штрафами, а інших засобів впливу не передбачено.

Фото"Pixabay"

0    1235     28.09.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!