Новини

на попередню сторiнку

18 гуртожитків на Олександрійщині можуть передати у власність територіальних громад

18 гуртожитків на Олександрійщині можуть передати у власність територіальних громад

Відбулося засідання обласної комісії  з розв’язання проблемних питань забезпечення прав мешканців гуртожитків на житло, інформує сайт Кіровоградської обласної державної адміністрації.

На початку наради перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко повідомив, що Уряд схвалив концепцію Загальнодержавної цільової програми передачі гуртожитків державної власності у власність місцевих територіальних громад на 2019-2021 роки. Зазначена концепція є основним кроком до розробки і прийняття відповідної програми, яка у подальшому дозволить мешканцям гуртожитків врешті приватизувати свої помешкання.

На засіданні обговорювалося про те, що потрібно почати створювати переліки с конкретними термінами передачі гуртожитків державної власності та гуртожитків господарських товариств і інших організацій у власність територіальних громад. такі переліки мають бути затверджені депутатами місцевих рад і направлені до облдержадміністрації для подальшої передачі Мінрегіону і включення до загального переліку державної програми.

На сьогоднішній день в Кіровоградській області налічується 21 гуртожиток державної та приватної власності підприємств і організацій, з яких 18 підпадають під дію відповідного закону і можуть бути передані у комунальну власність. Ці гуртожитки розташовані в обласному центрі, у містах Олександрії, Знам'янці, Світловодську, а також у низці районів області. У них проживає понад 1200 осіб.

Фото "Pixabay"

0    790     28.09.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!