Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські батьки мають право на виплати від дітей

Олександрійські батьки мають право на виплати від дітей

Літні люди мають право отримувати виплати від дітей. На сьогоднішній день на виконанні в державної виконавчої служби у Кіровоградській області є 14 проваджень, які були винесені на користь батьків з утримання їх дітьми, протягом останніх трьох років, повідомляє Олександрійський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області.

"Одне з проваджень - має характер одноразової виплати аліментів на користь батьків. Там іде мова про те, що жінка, яка захворіла й понесла витрати на лікування, отримала від одного із синів 25 тисяч гривень на лікування, а інший син допомагати матері у лікуванні відмовився. У зв’язку з цим мати вчинила принципово і звернулася до суду для стягнення з нього цієї суми" - розповідає начальник головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Вадим Гуцул.

В результаті з другого сина стягнули 17 тисяч 698 гривень.

Згідно закону, в тому числі Сімейним кодексом, батьки мають право отримувати аліменти від власних дітей. Є приклади виплат по 100, 50 чи 80 гривень на місяць, а є випадки, де стягується чверть чи восьма частина від доходів дітей.

На сьогоднішній день інші виконавчі провадження є у Знам’янському, Долинському, Голованівському, Новоукраїнському, Олександрійському, Світловодському відділах виконавчих служб.

У зв’язку з другим пакетом змін до законодавства, який уже діє, передбачається норма, що батьки, які не сплачують аліменти, втрачають право на своє утримання від дітей у разі потреби в майбутньому.  До цього такої норми не існувало, тепер же її прописали.

0    782     27.09.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!