Новини

на попередню сторiнку

В Кіровоградській області на дорозі Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв активно ведуться ремонтні роботи

В Кіровоградській області на дорозі Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв активно ведуться ремонтні роботи

На ремонті дороги Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв задіяно близько ста одиниць техніки, підрядники працюють практично без вихідних, повідомляє служба автомобільних доріг у Кіровоградській області.

Станом на сьогодні вже підсилили 9,5 км конструктивних шарів, влаштовано 11,5 км  вирівнюючого шару і навіть 0,5 км влаштували ЩМА. Окрім цього між селами Степове,  Федорівка  та Мар’ївка дорожники влаштовують вирівнюючий шар. На іншій ділянці, між Мар’ївкою та Компанієвкою вкладають верхній шар зі ЩМА.

Кожен етап робіт проходить під пильним контролем. Лабораторія підрядної організації та лабораторія Служби постійно проводять вимірювання нахилів, кутів, рівності, щільності та міцності асфальтобетонної суміші, якості інших компонентів, що застосовуються в ремонті доріг. Згідно укладених договорів на виконання робіт, гарантія ремонту – до 5 років, а на капітальних ремонтах – до 10 років. Звісно, якщо дотримуватися правил експлуатації дорожнього полотна, особливо у плані норм навантажень.

Як зазначається на сайті служби автомобільних доріг у Кіровоградській області - фінансування проходить за рахунок коштів державного бюджету.

Нагадаємо, що капремонт шосе в Олександрії проведе фірма, засновник якої має 38 кримінальних проваджень.


Фото з сайту служби автомобільних доріг у Кіровоградській області

0    695     26.09.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!