Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські чинні тарифи на обслуговування будинків суд визнав незаконними

Олександрійські чинні тарифи на обслуговування будинків суд визнав незаконними

Суд визнав тарифи комунального підприємства «Житлогосп», яке обслуговує більшість багатоквартирних будинків міста Олександрії, протиправними та нечинними. Текст рішення з печаткою суду, отримав позивач, жителька міста Олександрії Тетяна Вісільова. Про це «Олександрійським новинам» підтвердила позивач.

У тексті рішення, яке з’явилось у скороченому вигляді і в електронній системі «Судова влада України», зазначено: «Визнати протиправним та нечинним рішення Виконавчого комітету Олександрійської міської ради №452 від 6 липня 2017 року Про встановлення скоригованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій».

Суд також повідомив про те, що позивачка має право звернутися до суду з питання повернення переплаченої суми судового збору, який був сплачений нею у більшому розмірі, ніж встановлено законом.

Суд визначив, що «резолютивна частина рішення про визнання нормативно-правового акта протиправним та нечинним має бути невідкладно опублікована відповідачем у виданні, в якому його було офіційно оприлюднено, після набрання цим рішенням законної сили».

На рішення міськрайонного суду можлива апеляційна скарга. Позивачка, за інформацією «Олександрійських новин», не буде подавати її, оскільки в цілому задоволена рішенням суду.

Фото"Pixabay"

0    878     26.09.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!