Новини

на попередню сторiнку

Капремонт шосе в Олександрії проведе фірма, засновник якої має 38 кримінальних проваджень

Капремонт шосе в Олександрії проведе фірма, засновник якої має 38 кримінальних проваджень

Компанія ТОВ «ЕЛІТ ГРУП.» запропонувала зробити капітальний ремонт Звенигородського шосе в місті Олександрії за 9,3 мільйони гривень. На відкритих торгах саме ця фірма стала переможцем.

Інші пропозиції – ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП» та ДП «КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР» були трохи вищі.

Переможець торгів має цікаву комерційну історію. ТОВ «ЕЛІТ ГРУП.» має одного і того ж засновника, що і компанія із схожою назвою – ТОВ «ЕЛІТ ГРУП». Засновник цих фірм один і той самий громадянин – Олександр Депутат. Кожна із компаній є фігурантом кримінальних та господарських судових справ. Новостворена ТОВ «ЕЛІТ ГРУП.» пов’язана із 7 кримінальних справами. ТОВ «ЕЛІТ ГРУП» має більший список – 31 кримінальну справу та податковий борг. Таку інформацію можна дізнатись у аналітичній системі Youcontrol.

Судові позови до компанії, що виграла торги, сягають півмільйона гривень кожен. Ці рішення датовані червнем-вереснем 2018 року.

У тексті судових рішень, щодо діяльності компанії, зазначено про те, що матеріали кримінальних проваджень свідчать про «вчинення розтрати частини коштів в особливо великих розмірах, передбачених у державному бюджеті для реалізації державного інвестиційного проекту».

У 2018 році компанія отримала 13,7 мільйонів завдяки фінансуванню з держбюджету де замовником виступає Департамент інфраструктури та промисловості Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Фото"Pixabay"

0    3710     25.09.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!