Новини

на попередню сторiнку

Має знати кожен олександрієць, щоб не забрали права, а то й машину: з 27 вересня піднімуться суми штрафів

Має знати кожен олександрієць, щоб не забрали права, а то й машину: з 27 вересня піднімуться суми штрафів

З 27 вересня зростають штрафи за порушення ПДР. Зміни стосуватимуться правил паркування, п’яного водіння за кермом, а також перевищення швидкісного режиму на дорозі, пишуть Новини Тернопільщини.

За перевищення встановленої норми швидкості більш ніж на 50 км на годину – до 3,4 тис. гривень (раніше – 510 грн).

За втечу з місця ДТП – від 255 грн. до 3,4 тис. грн. Можливо позбавлення «прав» до 6-ти місяців.

Керування автомобілем без прав, або не відповідає категорії штраф може досягти 10,2 тис. грн (раніше – 510 гривень). Якщо водій знову сяде за кермо і не матиме при собі права, то вже заплатить в 4 рази більше – 40,8 тис. грн.

Українські водії, які позбавлені права керувати транспортними засобами, але все ж сіли за кермо, змусять заплатити 20,4 тис. грн. За повторне правопорушення штраф зросте в 2 рази.

Просто на місці заплатити за адміністративне порушення не вийде. Муніципальні інспектори не мають права брати готівку. Крім того, вводиться система заочного штрафування – на підставі фото- і відеофіксації. Сповіщення надходитимуть у вигляді СМС-повідомлень або квитанцій на лобовому склі.

Нещодавно Верховна Рада у першому читанні ухвалила законопроект, згідно з яким збільшуються штрафи у 17 разів через не пристебнутий ремінь безпеки. За порушення правил користування ременями безпеки та мотошоломами з 51 гривні до 850 гривень. Таке збільшення пов’язане із значною суспільною небезпекою та масовим невикористанням ременів безпеки та мотошоломів водіями та пасажирами.

Фото"Pixabay"

0    907     24.09.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!