Новини

на попередню сторiнку

Олександрію на «АгроЕкспо» представить 5 підприємств

Олександрію на «АгроЕкспо» представить 5 підприємств

З 26 по 29 вересня у м.Кропивницькому традиційно пройде масштабна Міжнародна агропромислова виставка «АгроЕкспо». На нійбуде представлена широка тематика експозицій (техніка, посівні матеріали, ЗЗР, альтернативна енергетика, будівництво в АПК, переробка с/г продукції, тваринництво, комплектуючі та запчастини). І дуже велика кількість компаній-виробників сільгосптехніки та обладнання для АПК, зазначають на сайті АгроЕкспо. Тут буде можливість вибрати нову с/г техніку, легкові автомобілі та позашляховики провідних світових брендів. Їх також можна протестувати самостійно.

Як зазначають в Олександрійській міській раді, наше місто на виставці представлятимуть 5 промислових підприємств: ТОВ «Лізава» із жниваркою для збирання соняшника та кукурудзи; ТОВ «Олександрійська ливарна компанія» з жниваркою для збирання соняшника та кукурудзи; ТОВ «Олександрійська машинобудівна група» з глибокорозпушувачем, подрібнювачем, візком для транспортування жниварок; ТОВ «Алексзернотехніка» з транспортерами; ТОВ «Електромеханічний завод «Етал» демонструватиме запчастини до сільгоспобладнання. Аграрний технікум м. Олександрії Білоцерківського інституту представить стенди, мультимедійний та роздатковий матеріал.

Також 27 вересня в рамках виставки пройде Національна аграрна конференція «Мільйон із гектара». Тут до уваги фермерів буде представлений широкий спектр тем ефективного виробництва на малих площах. Це і розведення равликів, аквакультура, вирощування нішевих ягід та нішевих зернобобових культур. Крім цього, будуть представлені економічні переваги при вирощуванні грибів, лікарських трав, розведенні кроликів, кіз та свійської птиці. Йтиметься і про професійне бджільництво, вирощуванню гарбуза, часнику та квітів. Ще одна цікавинка цього року: передбачається проведення Міжнародних змагань стронгменів за участю Василя Вірастюка.

Під час «Покровського ярмарку», що триватиме всі чотири дні виставки, кожен знайде тут щось для себе: виступи народних колективів, найкращі продукти від фермерських господарств за ціною виробника, сувеніри та вироби мистецтва з усіх куточків України, майстер-класи, розваги для дітей та дорослих. Будуть експозиції районів Кіровоградської області, які розважатимуть та пригощатимуть відвідувачів три дні виставки. На четвертий день, 29 вересня, планується масштабний ярмарок-розпродаж сільськогосподарських товарів та продуктів.

Особливого колориту «Покровському ярмарку» додасть також конкурс на найбільший гарбуз – «Гарбуз-велетень». До участі запрошується кожен бажаючий. Господар, який виростить найбільшого «жовтого здорованя», отримає цінний приз. Також під час свята пройде конкурс на найкращий коровай. Переможця визначатиме спеціальне журі, зазначають організатори виставки.

0    737     21.09.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!