Новини

на попередню сторiнку

Олександрійців запрошують на військову службу за контрактом. Велика потреба у десантниках

Олександрійців запрошують на військову службу за контрактом. Велика потреба у десантниках

Нині Олександрійський міський об’єднаний військкомат проводить відбір та відправлення до військових частин кандидатів на проходження військової служби за контрактом,повідомив «Олександрійським новинам» військовий комісар Олександрійського міського об’єднаного військкомату Олександр Балабуха.

«Військовослужбовці, які проходять службу за контрактом, мають повний соціальний пакет, - зазначив Олександр Балабуха. – Також 18 вересня президент підписав указ про введення в дію рішення ради національної безпеки і оборони щодо збільшення грошового забезпечення військовослужбовців на 30 відсотків. Тобто, якщо рядовий склад Збройних сил отримував близько 7,5 тисяч гривень, то тепер отримуватиме 10 тисяч гривень. Військовослужбовці, які братимуть участь в бойових діях, в операціях Об’єднаних сил, матимуть грошове забезпечення у сумі 25 тисяч гривень. Це вже конкурентно спроможна заробітна плата.

Тому і чоловіки, і жінки, які бажають служити за контрактом, можуть звернутися до Олександрійського військкомату. Вони самі обирають військову частину, в якій би хотіли проходити службу. Якщо вже не можуть визначитися, то пропонуємо частини, що підпорядковані нашому командуванню «Південь», тобто поблизу Кіровоградської області. Посади за контрактом різного характеру. Це і водії, і стрільці, і гранатометники. Але нині велика потреба у десантниках для Десантно-штурмових військ. Зазначу, що у них і грошове забезпечення значно вище, ніж в інших родах і видах Збройних сил України, приблизно на 40 %».

Фото"Pixabay"
0    576     20.09.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!