Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині невідомі хотіли зібрати чужий урожай, але їм завадили поліцейські

На Кіровоградщині невідомі хотіли зібрати чужий урожай, але їм завадили поліцейські

19 вересня до Петрівського відділення поліції надійшло повідомлення від керівника фермерського господарства про те, що невідомі особи намагаються зібрати врожай на його полі. На виклик прибули поліцейські, повідомляє прес-служба ГУ НП Кіровоградської області. 

Як з’ясувалося згодом близько 50 невідомих осіб спрoбували скoїти рейдерське захoплення врoжаю на пoлі місцевoї агрoфірми «П'ятихатська». У захопленні брали участь бійці підрозділу Дніпро-1, повідомив керівник підприємства Олександр Поворознюк.

Одночасно, до поліції надійшло повідомлення про те, що на іншому полі невідомі в балаклавах пошкодили сільгосптехніку цього ж сільгосппідприємства. Намагаючись втекти з місця події на автомобілях, вони створили загрозу життю та здоров'ю громадянам, які перебували на місці події, та поліцейським, які виконували свої службові обов'язки. Аби зупинити їх, поліцейські застосували вогнепальну зброю, пошкодивши колеса двох автомобілів. За результатом проведених заходів ніхто із громадян не постраждав. Поліцейські за фактом подій розпочали три кримінальні провадження. Наразі затримано 27 осіб. Вирішується питання про оголошення їм підозри.

Техніку, яка була на пoлі, також вилучили. Зокрема, це 4 кoмбайни та 2 камази без нoмерних знаків.

Подію слідчі поліції кваліфікували за трьома статтями Кримінального кодексу України: частиною 3 статті 15, частиною 5 статті 185 "Крадіжка", частиною 4 статті 296 "Хуліганство", частиною 2 статті 345 "Погроза або насильство стосовно працівника правоохоронного органу".0    6159     20.09.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!