Новини

на попередню сторiнку

Осінній призов в Олександрії: до війська планують відправити 150 призовників

Осінній призов в Олександрії: до війська планують відправити 150 призовників

Цьогорічний призов на строкову військову службу на Олександрійщині триватиме не з жовтня по листопад, як раніше, а з жовтня по грудень, розповів «Олександрійським новинам» військовий комісар Олександрійського об'єднаного міськвійськкомату Олександр Балабуха. Президент подовжив його на місяць. Кількість призваних у Збройні сили України та інших військових формувань з міста та району значно збільшиться. Якщо навесні на службу відправили близько ста призовників, то восени планують відправити близько ста п’ятдесяти.

Призову на військову службу підлягають юнаки від 18 до 27 років, але у війська відправляють з 20-річного віку. Ті, кому виповнилося 18-19 років, також можуть піти служити до армії, але на добровільній основі. Для цього вони звертаються із заявою до військкомату і їх відправляють на строкову службу. І такі випадки непоодинокі.

«Тільки навесні близько 40 юнаків з Олександрійщини, які не досягли 20-річного віку,самостійно звернулися до нас і попросилися на службу. Працівники військкомату допомогли їм підібрати команди у військах, де вони хотіли б служити. Що стосується явки призовників до військкомату, то ситуація значно покращилася. В Олександрії весняний призов був виконаний стовідсотково. Але на деяких територіях керівники не завжди відповідально ставляться до цього напрямку роботи. Це стосується окремих сільських голів», говорить військовий комісар.

Фото"Pixabay"

0    513     20.09.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!