Новини

на попередню сторiнку

Товари та продукти для дітей на Олександрійщину доставляли по завищених цінах

Товари та продукти для дітей на Олександрійщину доставляли по завищених цінах

Прокуратура Кіровоградської області у судовому порядку визнала недійсними додаткові угоди на постачання продуктів харчування для дошкільних навчальних закладів міста Олександрії по завищеним цінам та зобов’язала недобросовісних постачальників повернути до місцевого бюджету понад 600 тис грн коштів, повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Так як, управлінням освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради, на користь якого і присуджено відшкодування коштів, позов прокуратури не підтримано, ювенальним прокурором у судовому засіданні доведено факт незаконності підвищення цін на продукти харчування для дитячих садочків з боку чотирьох постачальників. Відтепер законність закупівель товарів та продуктів для потреб дітей  знаходяться на постійному контролі ювенальних прокурорів Кіровоградщини.

Насправді ж підвищення цін на вказані продукти харчування призвело до суттєвого зниження їх об’єму, що порушує норми харчування для вихованців дошкільних навчальних закладів.

Як зазначають у прокуратурі, в аукціоні щодо закупівлі м’яса для дошкільних навчальних закладів переміг постачальних з пропозицією 51,10 грн за 1 кг свинини охолодженої. У подальшому між управлінням освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради та постачальником укладено 12 додаткових угод про збільшення ціни за одиницю товару на 10 %, без зміни суми договору. Внаслідок вказаного ціну свинини було збільшено до 119,79 грн за 1 кг, що на 113% більше від первинної ціни. Тобто ціна стала вища навіть за пропозиції інших учасників торгів. Аналогічним чином виросли ціни на тушки курей, вершкове масло, молоко, картопля. Водночас коливання ціни товару при укладенні всіх додаткових угод всупереч вимогам законодавства жодним чином не обґрунтовано та документально не підтверджено. 

Господарським судом Кіровоградської області позицію прокуратури підтримано, позови заступника прокурора області про визнання недійсними додаткових угод та повернення в бюджет безпідставно сплачених коштів в сумі понад 600 тис грн задоволено. Робота в даному напрямі триває.

0    1118     19.09.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!