Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії школярі оплачують обіди без готівки

В Олександрії школярі оплачують обіди без готівки

Учні загальноосвітнього навчального закладу №10 м. Олександрії мають змогу оплачувати сніданки і обіди у шкільній їдальні без готівки - банківською карткою ПриватБанку, повідомляють у прес-службі ПриватБанку.

Безкоштовна  Картка Юніора – спеціальна банківська картка для дітей від 6 до 17 років, за допомогою якої можна робити купівлі в шкільній столовій, передавати гроші у фонд класу (фонд школи, на ремонт, прибирання тощо) чи знімати готівку в банкоматі з дозволу батьків.

Сьогодні вже у 53 школах на Кіровоградщині  ПриватБанк обладнав шкільні їдальні терміналами для приймання Карток Юніора, що дозволяє дітям швидко оплачувати обіди та покупки в шкільному буфеті. Якщо батьки мають бажання, вони можуть відключити можливість знімати готівку через банкомати за карткою своєї дитини, щоб бути впевненим у її правильному харчуванні, відсутності витрат на нездорову їжу, алкоголь або цигарки. У дітей буде менше спокуси витратити гроші на щось непотрібне. Тобто батьки бачать усі операції за карткою, мають можливість зручно перераховувати їм на картку кишенькові гроші.

Для дітей і батьків участь у програмі безкоштовна!0    725     17.09.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!