Новини

на попередню сторiнку

Правоохоронці закликають встановити на Олександрійщині камери відеоспостереження

Правоохоронці закликають встановити на Олександрійщині камери відеоспостереження

З пропозицією винайти можливість і виділити кошти на придбання і встановлення камер зовнішнього відеоспостереження у населених пунктах до сільських і селищних голів району звернувся начальник районного відділення поліції Віталій Кравцов. Така система може стати запорукою забезпечення громадського порядку, охорони об’єктів сільської інфраструктури та безпеки дорожнього руху – впевнений він. Правоохоронець запропонував, щоб такі камери були встановлені хоча б на головних вулицях, на в’їздах- виїздах, дорогах місцевого значення, перехрестях та місцях, де збирається багато людей. Це дасть змогу слідкувати за правопорядком на території та виявляти порушників і злочинців.

Нині в Україні вже поступово по територіях проводиться така робота. Закуповується обладнання приблизно однієї марки і виробника, щоб у подальшому його можна було підключити до спеціальної програми правоохоронних органів. Такі ситуаційні центри, які об’єднуватимуть мережу відеокамер, уже створені у всіх областях. У подальшому усі зафіксовані порушення: правил дорожнього руху, громадського порядку будуть паралельно в автоматичному режимі передаватись на пульт до поліції. Відповідно, правоохоронці зможуть швидко зреагувати і встановити правопорушників.

Організації, які мають ліцензію на встановлення таких засобів, працюють і в Олександрії, і в Кіровограді.

Першими прийняли рішення про встановлення восьми відеокамер з придбанням усього технічного обладнання до них у селищі Пантаївка. З них дві камери будуть під’єднані до системи «Рубіж», яка автоматично скануватиме номерні знаки автомобіля. У разі, якщо зафіксоване авто перебуває у розшуку, інформація одразу ж передається на планшети патрульної поліції, міського та районного відділів поліції, що дає змогу максимально затримати осіб, які пересуваються на ньому.

Фото"Pixabay"

0    1310     14.09.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!