Новини

на попередню сторiнку

Олександрійців закликають не купувати фальсифіковане масло

Олександрійців закликають не купувати фальсифіковане масло

Державні інспектори Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області проводять моніторингові перевірки щодо реалізації масла селянського солодковершкового виробників ПВП «Молокозавод-Карпати», ТОВ «Техмолпром», ТОВ «Гадячсир», ТОВ «Лозинський молочний завод» та ТОВ «Полтавамолпрод», що нині не здійснюють виробничої діяльності. Відповідно, масло солодковершкове, яке зараз реалізується у торгових мережах на території України під маркою зазначених підприємств, фальсифіковане і є небезпечним харчовим продуктом, який має шкідливий вплив на здоров’я людини та є непридатним для споживання,застерігають у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Кіровоградській області. 

Моніторингові перевірки Держпродспоживслужби області охопили 945 закладів торгівлі, 12 закладів громадського харчування та 8 об’єктів іншого типу. За результатами обстежень масла перелічених виробників у закладах на території області не виявлено.

Споживачів молочної продукції просять не купувати масло на стихійних ринках та звертати увагу на маркування і склад продукту. У разі виявлення споживачами продукції вищезазначених виробників чи невідповідностей в маркуванні слід звертатися на гарячу лінію Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за тел.: (0522) 32 26 38 або на електронну пошту за адресою: gudpss@kr.consumer.gov.ua.

0    1752     13.09.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!