Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські рятувальники «вийшли в люди»

Олександрійські рятувальники «вийшли в люди»

12 вересня працівники пожежно-рятувальної служби провели інформаційно- роз’яснювальну роботу з мешканцями Олександрії щодо неухильного дотримання правил протипожежної безпеки у побуті, повідомляє прес-служба У ДСНС в області. 

Рятувальники закликали жителів міста з максимальною відповідальністю поставитись до підготовки до опалювального періоду: перевірити справність приладів і систем опалення, електромережі, усунути несправності, але не самостійно, а звернутись до фахівців, перевірити системи вентиляції, димоходи тощо.

Як свідчить статистика, пожежі найчастіше виникають у житловому секторі, як правило, в оселях та на подвір’ях громадян. Нині необережне поводження власників приватних обійсть та дачних ділянок з вогнем під час прибирання присадибних ділянок, подвір’їв, городів та спалювання сміття, бур’яну, сухого листя також може призвести до лиха . Рятувальники наголосили, що це не лише шкідливо для здоров’я людей і довкілля, а й значно збільшує ризик виникнення пожеж.

Під час розмов з містянамирятувальники розповсюдили листівки з правилами безпеки у різних надзвичайних ситуаціях, у тому числі – щодо правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни.
0    408     13.09.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!