Новини

на попередню сторiнку

Чи купують олександрійські школи мило за бюджетні кошти?

Чи купують олександрійські школи мило за бюджетні кошти?

Забезпечення шкіл такими речами, як мило і туалетний папір, це питання місцевої влади, про це в інтерв’ю «Українській правді» зазначила міністр освіти Лілія Гриневич. 

Доволі часто батьки школяриків постають перед дилемою: хто має купувати такі предмети гігієни, як мило і туалетний папір. І тоді або кошти збирають, або несуть з дому необхідне. У той же час знаходимо цікаву інформацію – виявляється цим повинна опікуватися місцева влада.

«Якщо цих речей нема, треба йти спочатку до директора. Якщо він скаже, що школі ні копійки не дали на забезпечення санітарних умов у школі, це вже питання до місцевих органів влади, місцевих депутатів, обласної ради…На це обов'язково дають кошти з місцевого бюджету. Це питання дотримання санітарного режиму в школі» - зазначила міністр.

А ще вона додала, що цього року в субвенції є 164 мільйони на станції друку для кожної школи. «Але міністерство з держбюджету не може постійно підтримувати папір, чорнила і так далі. Це мають робити органи місцевого самоврядування», - підкреслила Лілія Гриневич.

Фото"Pixabay"

0    581     12.09.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!