Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині на 22 тисячі гривень оштрафували виробника та реалізатора шаурми

На Кіровоградщині на 22 тисячі гривень оштрафували виробника та реалізатора шаурми

Держпродспоживслужба області провела позапланові заходи державного нагляду у формі інспектувань операторів ринку харчових продуктів щодо дотримання вимог законодавства. У результаті перевірок складено протокол та винесено постанову - фізичну особу-підприємця притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу на суму більше 22 тис. грн за виробництво і торгівлю шаурмою. Про це  повідомляє прес-служба ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації щодо захворюваності на гострі кишкові інфекції, масові випадки харчових отруєнь, пов’язані із вживанням страв вуличної їжі, створено робочі комісії для проведення комісійних моніторингових обстежень закладів громадського харчування з виготовлення та реалізації вуличної їжі.

Обстеження проводяться фахівцями районних та міських управлінь (відділів) Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області із залученням спеціалістів райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, Національної поліції.

Під час обстеження закладів швидкого харчування у операторів ринку виявлено численні порушення, а саме: відсутність супровідних документів на харчову продукцію, які засвідчують її безпеку та якість; недотримання температурного режиму при зберіганні та приготуванні харчових продуктів; незадовільний санітарно-технічний стан приміщень; миття та дезінфекція не проводяться; в кіосках відсутнє водопостачання та водовідведення.

Оператори ринку отримали приписи щодо вжиття заходів, направлених на усунення порушень вимог чинного законодавства та рішення про тимчасове припинення обігу харчових продуктів (виготовлення та реалізації шаурми).

Моніторингові обстеження закладів громадського харчування продовжуються. Ситуація залишається на контролі Держпродспоживслужби області.

0    591     12.09.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!