Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські діти побували на благодійному фестивалі «Мама +я»

Олександрійські діти побували на благодійному фестивалі «Мама +я»

Вихованці дитячого будинку «Перлинка» та Новопразької спеціальної загальноосвітньої школи побували на благодійному фестивалі «Мама +я», що проходив 10 вересня у м. Кропивницькому. На захід запросили дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з прийомних та опікунських родин, і проходив вінза підтримки голови Кіровоградської ОДА Сергія Кузьменка, повідомляють «Олександрійські новини» з посиланням на сайт Олександрійської РДА. 

Команда дитячого будинку «Перлинка» посіла ІІІ місце у змаганнях з футболу. Юні футболісти були відзначені медалями, грамотами та цінними подарунками.

Загалом, феєричне свято з безліччю цікавих тематичних, творчих та спортивних локацій зібрало 1500 дітей з дитячих будинків, інтернатів, прийомних сімей Кіровоградщини, повідомляють в ОДА

Свої вміння юні мешканці демонстрували в різноманітних спортивних змаганнях, в творчих майстернях, весело проводили час з аніматорами, дивилися виставки дитячих робіт. Усіх учасників концертної програми нагородили кубком та цінними призами.В рамках фестивалю для дітей також експонувалася виставка спецмашин та професійного спорядження працівників Національної поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Чимало тематичних майданчиків об'єднала профорієнтаційна виставка "Вернісаж професій", на якій молодь брала участь у різних майстер-класах.

0    388     12.09.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!