Новини

на попередню сторiнку

547 жителів Кіровоградщини перебувають у розшуку за несплачені аліменти

547 жителів Кіровоградщини перебувають у розшуку за несплачені аліменти

З початку року на Кіровоградщині з «горе»-батьків стягнули 78 млн грн аліментів. Сума вражає, чи не так? Особливо, якщо брати до уваги те, що за весь 2017 рік було стягнуто 65 млн грн, зазначає Вадим Гуцул, начальник Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області, на своїй сторінці  у Фейсбук

Робота державних виконавців стала ефективнішою, адже вони тепер мають можливість використовувати додаткові інструменти примусового впливу на боржників, передбачених пакетами законів #ЧужихДітейНеБуває. Отже, яку ситуацію маємо зараз:4 188 мешканців Кіровоградщини не зможуть виїхати за кордон;4 224 боржники не мають права користуватися автівками;4 226 неплатників не мають змоги полювати й користуватися зброєю.Стосовно 791 громадянина складено протоколи про вчинення ними адмінправопорушення;547 осіб перебувають у розшуку.

Будемо продовжувати інтенсивно працювати, адже права дітей потрібно відстоювати. Понад 14 тисяч діток в області вже отримали свої законні аліменти, робимо все можливе, щоб кошти отримали й інші.

Нагадаємо, на Кіровоградщині близько 3 тисяч мешканців більше року не утримували власних дітей.

0    632     07.09.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!