Новини

на попередню сторiнку

Бібліотекарі Олександрійщини впевнені: жінка може бути успішною

Бібліотекарі Олександрійщини впевнені: жінка може бути успішною

Цікавий виїзний захід BarCamp «Жінка, яка створює» на базі відпочинку у Світловодську організували для учасників проекту «Жіночий кластер «Місце мого успіху». Тут зібралися жінки, які хочуть змін у своєму житті та жінки, яким вже вдалося  досягти певних успіхів у тій чи іншій сфері. Серед них чимало бібліотечних працівників району, оскільки проект реалізується в межах чотирьох населених пунктів Олександрійщини: Новій Празі, Добронадіївці, Червоній Кам’янці, Олександрівці.  Вони  обговорювали можливості самореалізації, успішності жінок у різних сферах суспільної діяльності.

«Кожен захід у рамках цього проекту дає нам, жінкам, можливість усвідомити, що ми унікальні. Треба лише впевнено та сміливо реалізувати свої плани та мрії. У цьому нам на заході допомагали ментори проекту Анна Орловська  та Тетяна Шоколова. Захоплює все: й історії успіху, і поради досвідчених, і переглянуті відео, і звичайне спілкування, і дискусії. Справжній релакс», - розповідає Анжела Зіненко, учасниця заходу.Цього разу вона також ділилася досвідом, як реалізувати себе у депутатській діяльності.

Проект стартував у травні цього року і триватиме чотири місяці. Реалізується  він Громадською організацією «Олександрійський гендерний інформаційний центр» спільно з центральною районною бібліотекою за фінансової підтримки Благодійного фонду «Рівність і взаємоповага».Фото Олександрійського гендерного центру із Фейсбук

0    375     07.09.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!