Новини

на попередню сторiнку

Олександрійцям доведеться більше платити за опалення

Олександрійцям доведеться більше платити за опалення

Традиційно перед початком опалювального сезону в Україні підвищують тарифи на комуналку. У цьому році драйвером подорожчання стане газ, а головним натхненником - Міжнародний валютний фонд, повідомляє Обозреватель

Саме МВФ настійно рекомендує Україні в рамках енергетичної реформи позбутися прихованого субсидування всіх і продавати газ для населення за тими ж цінами, які платить промисловість. Для цього тариф на блакитне паливо вже прив'язали до "імпортному паритету" (згідно з чинною постановою № 187).

Дія старої постанови закінчується 1 жовтня, до цього моменту Кабмін погодить з МВФ новий тариф на газ. Потім в екстреному порядку Теплокомуненерго почнуть укладати нові договори з "Нафтогазом". Наступний крок - перерахувати тарифи на гарячу воду і тепло.

Щоб отримати тепло або гарячу воду, спалюють газ. Якщо блакитне паливо дорожчає на 10%, то опалення може вирости в ціні на 7%. Зараз же розглядають можливість, як заявив в ефірі одного з телеканалів міністр соцполітики Андрій Рева, підвищити тариф на 58% - до 11 грн за куб. У результаті приблизно на 41% можуть подорожчати тепло і гаряча вода.

Нагадаємо, що дошкільні заклади Олександрійського району стовідсотково забезпечені паливом.

0    2300     06.09.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!