Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії штрафуватимуть за спалювання сміття

В Олександрії штрафуватимуть за спалювання сміття

П’ять адміністративних протоколів за спалювання сміття складено інспекторами муніципальної поліції міста Олександрія лише за один день. Цього тижня вони розпочали посилені рейди щодо виявлення порушників. Таких вже встановили у районі 8-ї школи, районної лікарні, Перемозького та 15-го мікрорайонів. Протоколи розглядатимуться на адмінкомісії, повідомляє сайт міської ради.

До таких дій змушують поліціянтів численні скарги від мешканців різних мікрорайонів на задимленість повітря, особливо, у вечірній час. Ця проблема виникає щорічно, коли із завершенням дачного сезону чимало жителів приватного сектору спалюють суху рослинність, траву і разом з цим побутове сміття. Вони, напевне, забувають про категоричну заборону робити це згідно із законодавством і правилами благоустрою та санітарного утримання території міста.

У той час нехтування правилами може полегшити ваш гаманець на значну суму. Так, за спалювання листя та іншого сміття на вас можуть накласти штраф. З громадян ця сума складатиме до 1360 грн, із суб’єктів підприємницької діяльності до 1700 грн.

У міській раді попереджають, що рейди з виявлення порушників, які спалюють суху рослинність і листя, будуть проводитись до кінця осені.

Фото"Pixabay"

0    429     06.09.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!