Новини

на попередню сторiнку

«Олександрія» зіграла внічию з львів'янами

Матч 7 туру Чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019 ФК «Львів» – ФК «Олександрія» завершився з рахунком 2:2 (2:0), повідомляє офіційний сайт ФК «Олександрія».

Господарям поля вже на 8 хвилині матчу після помилки наших гравців на правому фланзі вдалося відкрити рахунок у матчі. Артур Западня перевірив на міцність стійку воріт Юрія Паньківа, а Бруноз лету відправив м’яч під поперечину – 1:0. Непоганий шанс відігратися олександрійці мали за кілька хвилин, але після подачі Андрія Цурікова Євген Банада не влучив головою у ворота.

А вже друга гостра атака господарів приносить їм новий успіх. Після подачі Олександра Голікова з правого флангу Тейлор, випередивши наших гравців, головою переправив м’яч у дальній кут воріт – 2:0.

У кінці першого тайму і в перерві головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран провів дві заміни (Артем Сітало та Василь Грицук), які значно підсилили гру команди. У другому таймі футболісти «Олександрії» повністю заволоділи ініціативою і повели планомірні атаки на ворота господарів поля. Вже на 54 хвилині нашим футболістам вдалося відквитати перший м’яч. Василь Грицук в один дотик відправив м’яч у сітку воріт Олександра Бандури. Після забитого м’яча олександрійці продовжували штурмувати ворота львів’ян, створивши кілька гострих моментів. На 83 хвилині Андрій Цуріков розпочав комбінацію, яка завершилася другим голом.