Новини

на попередню сторiнку

День Знань у Користівській школі Олександрійського району пройшов нетрадиційно

День Знань у Користівській школі Олександрійського району пройшов нетрадиційно

Пізнавально-розважальною програмою, присвяченою Дню Знань, порадували школярів освітяни Користівської школи Олександрійського району. Були й традиційні привітання, грамоти і подарунки, повідомляють «Олександрійські новини» з посиланням на сайт Приютівської ОТГ.

Для першокласників та їхніх батьків провели цікаве знайомство зі школою. А учні 2-4 класів брали участь у розважальній програмі, підготовленій працівниками Олександрійського районного ЦДЮТ. Для хлопців 5-9 класів цікавим було знайомство із футболістами ФК "Олександрія". Дівчатам сподобалися майстер-класи майстрів виробничого навчання Олександрійського професійного аграрного ліцею, під час якого мали змогу отримати навички створення зачісок, та майстер-клас з виготовлення паперових квітів від методиста ЦДЮТН Гавриленко. Старшокласники стали учасниками тренінгу з профорієнтації.

Для дітей і батьків у рамках акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти!" бійці 2-го Державного пожежно-рятувального загону міста Олександрії показали злагоджені дії при гасінні умовної пожежі.Фото з сайту «Приютівської громади» та Валентини Пономаренко із Фейсбук.

0    452     03.09.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!