Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії розпочав роботу інноваційний навчально-тренінговий центр

В Олександрії розпочав роботу інноваційний навчально-тренінговий центр

З 1 вересня 2018 року в Олександрійському колегіумі запрацював інноваційний навчально-тренінговий центр. Сьогодні, 3 вересня, його роботу презентували голові Кіровоградської облдержадміністрації Сергієві Кузьменку, повідомляють «Олександрійські новини».

Подія для олександрійських освітян доволі значима, оскільки з переходом на новий освітній стандарт з 1 вересня першокласники будуть вчитися по новому, а їхні вчителі – працювати по-новому. І хоча педагоги пройшли необхідну перепідготовку за програмами Міністерства освіти і науки України, спілкування і досвід щодо новацій зі своїми колегами з інших регіонів області їм не завадить.

«Сьогодні вчителів можна назвати агентами змін, яким доведеться впроваджувати нові освітні реформи. Якщо ми хочемо вчити дітей по новому, треба цьому навчити і самого вчителя, щоб він міг володіти сучасними методиками, які гарантують засвоєння освітнього стандарту. Тож для навчання новим підходам учителів молодших класів в області створено три інноваційних навчально-тренінгових центри: у Кропивницькому, Олександрії і Голованівську. У них інвестовано майже мільйон гривень. Для вчителів тут створені нові технічні можливості, а саме є сучасні мультимедійні гаджети, з’єднані між собою. Тепер освітянам не обов'язково їхати для перенавчання чи перепідготовки до обласного центру.  Вони можуть спілкуватися з колегами з інших регіонів, обмінюватися досвідом та новаціями, швидко доносити їх до своїх колег» - зазначив голова ОДА Сергій Кузьменко.

Крім навчально-тренінгового центру, Сергій Анатолійович побував у класних кімнатах першокласників, поспілкувався з ними.
0    1876     03.09.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!