Новини

на попередню сторiнку

Олександрійський футболіст Павло Пашаєв зіграє за збірну Азербайджану

Олександрійський футболіст Павло Пашаєв зіграє за збірну Азербайджану

Футболіста ФК «Олександрія» Павла Пашаєва запросили до національної збірної Азербайджану, яка розпочала підготовку до матчів у Лізі націй УЄФА, повідомляє ФК «Олександрія». 7 вересня в Баку збірна Азербайджана приймає збірну Косово. 10 вересня азербайджанці гратимуть проти Мальти.

Тридцятирічний захисник «Олександрії» Павло Пашаєв виступає за збірну Азербайджана з 2015 року. Він – єдиний українець у цій збірній.

Слід додати, що в оновленому рейтингу національних збірних ФІФА за червень збірна Азербайджана з футболу здійснила найкращий стрибок місяця – зі 126 місця на 105.

Нагадаємо, що Павло Пашаєв виступав за «Дніпро», за криворізький «Кривбас», львівські «Карпати», запорізький «Металург», азербайджанську «Габалу» та кам'янську «Сталь». У 2008 році дебютував у Прем'єр-лізі в матчі проти «Таврії». 2015 року отримав дозвіл від ФІФА виступати за національну збірну Азербайджану, оскільки за Україну грав лише в товариських матчах. 17 листопада 2015 року дебютував у складі збірної Азербайджану в домашній товариській грі проти Молдови, вийшовши у стартовому складі.

17 липня 2017 року підписав контракт з ФК «Олександрія». 

Нагадаємо, захисника ФК «Олександрії» запросили до національної збірної.

0    2444     31.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!