Новини

на попередню сторiнку

Попельнастівська школа Олександрійського району – лауреат педагогічної премії ім. Ф.Оксанича

Попельнастівська школа Олександрійського району – лауреат педагогічної премії ім. Ф.Оксанича

Педагогічний колектив Попельнастівськоїзагальноосвітньої школи став лауреатом щорічної педагогічної премії ім. Ф.Оксанича у номінації «Школа успіху». Про це «Олександрійським новинам» стало відомо із розпорядження Олександрійської райдержадміністрації  та районної ради.

Також премією відзначені п’ятеро працівників освіти району: Валентина Груша, методист методкабінету відділу освіти РДА в номінації «Наставництво. Інновації. Пошук»; Наталія Глущенко, вчитель зарубіжної літератури Олександрівської ЗОШ у номінації «Педагог-майстер»; Олена Жгун, директор Андріївської ЗОШ у номінації «Керівник року»; Валентина Пишна, вчитель хімії і біології Новопразького НВО в номінації «Золотий фонд Олександрійщини»; Аліна Козел, вчитель англійської мови Шарівського НВК у номінації «Творчість. Молодість. Перспектива». Крім диплома лауреата нагороджені отримають грошові винагороди.

Нагадаємо, що педагогічну премію імені Федора Оксанича у районі засновано у 2007 році. Щорічно нею нагороджуються педагогічні працівники за активну життєву позицію, за творчий внесок в розбудову освіти, за титанічний труд у вихованні підростаючого покоління.

Фото"Pixabay"

0    1123     31.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!