Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині стартує спільний проект поліції та мобільного оператора зв’язку щодо пошуку зниклих дітей

На Кіровоградщині стартує спільний проект поліції та мобільного оператора зв’язку щодо пошуку зниклих дітей

Про це під час презентації проекту «Пошук дітей» на брифінгу для представників засобів масової інформації сьогодні, 30 серпня, повідомили тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника ГУНП в Кіровоградській області Олексій Ніколаєв, начальник відділу ювенальної превенції обласної поліції Сергій Бочарніков і представник компанії «Київстар» Володимир Буга, повідомляє сектор комунікації поліції Кіровоградської області.

Цей напрямок роботи зараз є дуже актуальним. Із початку року до поліції області надійшло 219 повідомлень про зникнення 230 дітей. Переважну більшість із них (222 дитини) поліцейські розшукали протягом доби.

Із 31 серпня абоненти «Київстар» зможуть допомагати поліції Кіровоградщини у пошуках зниклих безвісти дітей. Після отримання від поліції повідомлення про зникнення неповнолітнього, «Київстар» на основі отриманих додаткових параметрів про останні час та місце знаходження дитини, формує перелік абонентів у зоні пошуку (від 1 до 3 км) та надсилає їм протягом 15-20 хвилин текстові повідомлення. Вони містять короткий опис зниклої дитини та посилання на сторінку поліції у соціальній мережі, де розміщено фотографію дитини і додаткові відомості про неї та обставини зникнення.

Нагадаємо, на сьогодні у розшуку лишається одна неповнолітня особа – 17-річна мешканка Знам’янського району Діана Хріненко, пошуки якої проводяться з 24 серпня і дотепер, практично у цілодобовому режимі.0    1935     30.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!