Новини

на попередню сторiнку

Вперше за шкільні парти в Олександрії сяде 1031 учень

Вперше за шкільні парти в Олександрії сяде 1031 учень

У новому навчальному році у 41 класі закладів освіти Олександрії навчатиметься 1031 першокласник. Минулого року  кількість учнів першого класу була меншою (972 учні) і самих класів (39). Загалом за парти у 2018-2019 навчальному році сядуть 8656 юних олександрійців, що на 435 учнів більше, ніж минулоріч. Дитячі садочки відвідуватимуть 3190 вихованців. Про це журналістам «Олександрійських новин» стало відомо сьогодні, 30 серпня, під час чергового засідання виконкому, на якому про готовність шкіл до нового навчального року поінформував міський голова Степан Цапюк.

Для навчання у рамках реформування початкової освіти усі вчителі 1 класів пройшли перепідготовку за програмами Міністерства освіти і науки України. Для них придбані комп’ютери, а для учнів - комплекти парт та стільців. За рахунок державної субвенції та співфінансування з місцевого бюджетів купується дидактичне обладнання для усіх перших класів Олександрії.

Цьогоріч для покращення матеріально-технічної бази шкіл та садочків з місцевого бюджету виділено 5 млн. грн. Крім того, 22 млн грн. з місцевого бюджету профінансовано на покриття дефіциту держбюджету, аби не допустити скорочення вчителів. Усього на освіту у 2018 році отримано 219 млн. грн, з них 138 млн. – з місцевого бюджету.

Відповідно до плану проведено ряд заходів з підготовки водних, теплових та енергогосподарств до роботи в опалювальний період. Акти готовності теплового господарства міського управління освіти, молоді та спорту вже підписані 14 серпня відповідною інспекцією.

Нагадаємо, що олександрійські школи розпочнуть навчання 3 вересня.

Фото"Pixabay"

0    2816     30.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!