Новини

на попередню сторiнку

У Червоній Кам’янці Олександрійського району розпочалося будівництво амбулаторії

У Червоній Кам’янці Олександрійського району розпочалося будівництво амбулаторії

У селі Червона Кам’янка Олександрійського району розпочали активну фазу будівництва нової сучасної лікарської амбулаторії. Хід виконання робіт проінспектував перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Коваль спільно з сільським головою Тетяною Бессараб та представником приватного підприємства «Домострой-О», яке перемогло у тендері і виступає у ролі генерального підрядника, повідомляє офіційний сайт Олександрійської районної держадміністрації.

Амбулаторія будується аналогічно до майбутньої амбулаторії у селі Протопопівка. Вона складатиметься з медкорпусу, житла для лікаря, гаража та матиме сучасне медичне обладнання і меблі. Облаштують майбутню амбулаторію у Червоній Кам’янці по вул. Сухінова, 9. На даний час тривають роботи з підготовки фундаменту майбутньої будівлі.

Замовником будівництва виступає управління капітального будівництва Кіровоградської облдержадміністрації. Очікувана вартість будівництва становить 6,02 млн грн. Загальна площа об'єкта відповідно до проектної документації становитиме 334,64 кв. метрів. Типовий проект амбулаторії розрахований на 8 чоловік персоналу. Амбулаторія зможе приймати щоденно близько 30 пацієнтів.

Нагадаємо, нещодавно розпочалося будування нової амбулаторії в селищі Протопопівка.

Фото"Pixabay"

0    590     30.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!