Новини

на попередню сторiнку

55 юних олександрійців напередодні навчального року потрапили у казкову феєрію

55 юних олександрійців напередодні навчального року потрапили у казкову феєрію

55 юних олександрійців напередодні нового навчального року потрапили у казку. Вони хвилювалися за сміливих героїв вистави які потрапили у перипетії, та раділи тріумфу добра над злом. На виставі побував сьогодні, 29 серпня, журналіст «Олександрійських новин».

Можливість відпочити напередодні Дня знань, подарували творчі працівники Олександрійської дитячої бібліотеки ім. Ю. Гагаріна. Вони інсценізували казку за мотивами твору М. Мокієнка «Як Баби Яги казку рятували», організували ігрову програму, вікторини для дітей різних вікових категорій.

«Цей захід проходив у рамках вже традиційної благодійної акції «Школярик». Її вже вп’яте ми готуємо спільно з міським Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді - зазначає заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Лариса Овдієнко.

«У казкову феєрію сьогодні потрапили юні гості разом зі своїми батьками», - доповнює її бібліотекар Наталія Дмітрієва.

«Цьогоріч акція проходить у рамках проекту «Добродій». Традиційно на неї запрошуємо дітей – переселенців, дітей учасників АТО, з малозабезпечених родин. Влаштовуємо для них свято, даруємо необхідне канцелярське приладдя. Допомагали нам в організації святкової програми і наші активні читачі, учасники літературно-ігрової студії «Дивограй», повідомила журналістам «Олександрійських новин» організатор заходу.0    419     29.08.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!